PENZION Č. 1 - ubytování s možností snídaní

Celkem sedm pokojů s vlastním sociálním zařízením. Pět pokojů má malý kuchyňský kout pro přípravu studené kuchyně, který je vybaven lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí (bez plotýnkového vařiče). Pro děti je nachystaná přistýlka - rozkládací křeslo.Další dva pokoje jsou v podkroví penzionu. Jeden dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a jeden třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením na chodbě hned vedle pokoje. Tyto dva podkrovní pokoje jsou menší, bez kuchyňského koutu a jsou celoročně za zvýhodněnou cenu se snídaní.

V tomto penzionu je možnost objednání snídaní, koupě vína, lahvového piva, využití společenské místnosti. Celková kapacita penzionu  je 20 osob - 15 pevných lůžek a 5 přistýlek.

Pro děti jsou nachystané přistýlky, dětské postýlky, jídelní židličky, nočníky, dětské hřiště. Možnost zapůjčení dětské sedačky Deuter Kid Comfort III., kterou rodiče ocení při turistických výletech po celém Broumovsku, zejména do Adršpašsko – teplického skalního města, na Ostaš a do Broumovských stěn.

V celém penzionu je přísný zákaz kouření. Pobyt domácích zvířat není možný.

U penzionu je parkoviště, sportovní a dětské hřiště, ohniště, gril Weber, terasa s posezením a úschovna kol. V penzionu je zdarma dostupný bezdrátový internet.

PENZION Č. 2 - vlastní stravování

Dvoulůžkové pokoje a apartmány

Všechny pokoje a apartmány mají  vlastní sociální zařízení a kompletně vybavenou kuchyňku. Apartmány mají navíc obývací kout.


Dvojlůžkový stylově zařízený pokoj má vlastní sociální zařízení a kuchyňskou linku (lednička bez mražáčku, rychlovarná konvice, dvojplotýnka, mikrovlnka, nádobí). Pro malé děti je zde možnost přistýlky, kterou tvoří matrace v dřevěném rámu.

Apartmán má vlastní sociální zařízení a je vhodný nejen pro rodiny. Skládá se ze dvou místností. V jedné místnosti je kuchyňská linka (lednička bez mražáčku, rychlovarná konvice, dvouplotýnka, mikrovlnka, nádobí) s jídelním stolem a obývací kout s rozkládacím gaučem. V druhé místnosti je dvojlůžková postel s přistýlkou pro malé dítě. Velice příjemné a prostorné ubytování.

Každé ráno mají hosté nachystané pečivo a chléb k snídani, na pokoji je volně k dispozici káva, čaj černý i ovocný, cukr, sůl.

Pro děti jsou nachystané přistýlky, dětské postýlky, jídelní židličky, nočníky, dětské hřiště. Možnost zapůjčení dětské sedačky Deuter Kid Comfort III.

Společenská místnost je hostům volně přístupná a je zde možnost zakoupení vín, lahvového piva a limonád. Součástí je i venkovní terasa s posezením, parkoviště, sportovní a dětské hřiště, ohniště, gril Weber, terasa s posezením a úschovna kol. Celková kapacita penzionu je 25 osob - 14 pevných lůžek, 4 pohodlná lůžka na rozkládacím gauči a 7 přistýlek. V penzionu je zdarma dostupný bezdrátový internet.

V celém penzionu je zákaz kouření. Pobyt domácích zvířat není možný.

Aktualita

Prodej pokojů na příští rok !

Penzion č. 1 - ubytování se snídaní
dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením, lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí

levnější podkrovní pokoje 

Penzion č. 2 
dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením, kompletně vybavenou kuchyňkou

dvoupokojové apartmány s vlastním soc. zařízením a kompletně vybavenou kuchyňkou 

 
Kontakt

selskydvur@gmail.com

poptávka ubytování

Penzion Selský dvůr
Pěkov 153, Police nad Metují

tel.: 491 542 161
mobil: 604 562 504, 605 480 462

dárkový poukaz